Transport lawetą

Jak pokazują statystyki policyjne, ilość stłuczek, wypadków i awarii pojazdów w dużych miastach ( takich jak np. Wrocław ), stale rośnie. Pomimo coraz lepszego stanu technicznego aut, ulegają one unieruchomieniu w ruchu miejskim, na ruchliwch obwodnicach, czy autostradach. Usterki skomplikowanej elektroniki, potrafią skutecznie zatrzymać nawet nowoczesne modele i usnane marki ( włącznie z samochodami elektrycznymi ). I to tak, że uszkodzenia uniemożliwiają samodzielną jazdę auta. Nie jest to więc tylko domena wypadków, rozbicia auta o płot, czy dużego zderzenia na skrzyżowaniu.

laweta Wrocław

Kłopot kierowcy, właściciela auta jest niecodzienny, i nie każdy potrafi zaradzić w takiej sytuacji. Na kokpicie świeci się cała choinka lampek, urwane jest kółko, z chłodnicy wylał się płyn, silnik nie startuje. Auto trzeba transportować na lawecie pomocą drogową. 

Codziennie ratujemy na drogach woj. dolnośląskiego w ten sposób ( holowanie, pomoc drogowa ), kilka lub kilanaście unieruchomionych pojazdów. Mamy doświadczoną obsługę i bardzo dobrze wyposażony pojazd serwisowy. Prowadzimy także wynajem lawety dla celów transportu aut z zagranicy do Wrocławia

Liczy się pomoc na drodze ale ważna jest także jakość usługi. Dbamy by najszybciej jak się da, dojechać do klienta oczekującego na wsparcie, bezpiecznie załadować auto na platformę, dowieźć we skazane miejsce. Oferujemy sprawdzoną i szybką oraz bezpieczną usługę transportu do dowolnego warsztatu samochodowego.

 

   
   

Świadczymy usługi transporto..

Świadczymy usługi transportowo-ratownicze ( pomoc drogowa  ) dla samochodów osobowych i dostawczych w okolicznych podwrocławskich miejscowościach: Dzierżoniów. Kąty Wrocławskie, Świdnica, Jelcz Laskowice, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Długołęka, Oleśnica, Strzegom, Syców oraz dzielnicach Wrocławia.

Dojazd z centralnej bazy do dzielnic: Psie Pole, Krzyki, Brochów, Fabryczna
zajmuje nam do 20 minut.