Wymiana opon i kół

Czy masz kompletny  zestaw do naprawy auta z uszkodzoną oponą? Mianowicie podnośnik, który jest w stanie unieść pojazd tak aby odkręcić koło, klucz do kół, zapasowe koło do wymiany, koło dojazdowe. Czy koło zapasowe ma dobry bieżnik i czy jest napompowane? Przed wyruszeniem w trasę warto sprawdzić te elementy zabezpieczające w razie awarii.

Nie często zdaża się, by lokalizacja. w której musi być zrealizowana naprawa, była wygodna i bezpieczna. Pobocza dróg, pobocza autostrad, zwłaszcza w porze wieczornej lub nocą, są pełne niespodzianek takich jak przejeżdżające szybko pojazdy, słaba widocznośc, trudność w poruszaniu się ratowników w okolicy naprawianego auta. Na te sytuacje, każdy kierowca powinien być dobrze przygotowany ( trójkąt ostrzegawczy i kamizelki odblaskowe ). Dlatego także serwis pomocy drogowej ma odpowiednie wyposażenie: pachołki z odblaskami, taśmy odblaskowe, trójkąty ostrzegawcze. W sytuacjach napraw na autostradzie wezwane są dodatkowo służby drogowe dla oznaczenia sygnałami świetlnymi miejsca naprawy z dużym wyprzedzeniem odległości.

mobilny serwis opon

Przygotowanie miejsca do wymiany koła spoczywa na właścicielu pojazdu i obsłudze pomocy dogowej.

Brak koła zapasowego na wyposażeniu skutkuje na 99% koniecznością transportu auta lawetą. Twoje auto nie pojedzie na kapciu. Chyba, że w serwisie mobilnym zamówisz ekspresowy dowóz koła zapasowego na odpowiedniej feldze i naprawa sprowadzi się do odkręcenie zepsutego koła i dokręceniu sprawnego.

 

   
   

Niektore awarie opon..

Niektore awarie opon polegają na przebiciu bieżnika przez gwóźdź lub przedmiot o podobnym kształcie. Nasza pomoc drogowa oferuje mobilną wulkanizację, która polega na naprawie przebitej opony na miejscu. 

Wymiana koła to coraz częstsza usługa pomocy drogowej. Coraz częściej wykonujemy tego typu naprawy. Kierowcy są coraz bardziej zdecydowani zapłacić za taki mobilny serwis, oszczędzając sobie kłopotu i zastanawiania się czy naprawione przez nich samych koło, jest poprawnie zamontowane i można bezpiecznie jechać dalej. Nasz serwis drogowy daje gwarancję na tego typu naprawy.